Jdi na obsah Jdi na menu
 


O stáji

Kuníček

Hned na začátek bych chtěla jen říci, že tato stáj sice není zas tak velká, ale určitě ji zvětšíme pro vás aby se vám tu líbilo.

Stáj se nachází v krásné přírodě kolem je spousta polí a lesů vhodné na všechny tipy vyjížděk.Kousek od stáje je také velký rybník a na druhou stranu od stáje je zase velikánské jezero kde se můžou vykoupat jak koníci tak pejsci nebo uživatelé:-)

Stáj je zařízená pro různé tipy ježdění i zaměření. Je tu kruhovka dráha na dostihy parkurová dráha jízdárna i hala a taky část pro zaměření ostatní. Výborné podmínky tady jsou pro koně a jezdce zaměřeny na rekreaci.

Tak a teď něco k pejskům. Pro pejsky je ve stáji speciální část tak jako je pro koníky ta je i pro pejsky. Máme dráhu na agility a právě jsme přidělili i část na pokročilé trénování jak pro pejsky tak pro koníky.

Pro uživatele sme stáj taktéž vybavili. Máte tu obchůdek kde můžete kupovat věci na své miláčky a pro ty kteří se nechtějí koupat v jezeře nebo v rybníku bazén. Máme tu i veliké ohniště u kterého se jednou za čas sejdeme a samozřejmě tjsou tu i sprchy sauna atd atd... Máte zde mnoho možností.

Ve stáji pořádáme různé akce jako např: Aukce závody vzdělávací kurzy. Teď dokonce máme vlastní časopis s názvem ,,Kuníčkův Časopis" . 

A na závěr je tady pár obrázků  z různých částí stáje:

1. Nám poslala Veterka00 moooc jí děkujeme za ukázku a určitě jí pošleme odměnu. Omlouváme se za takovou velikost, ale eitor nám nedovolí větší :-(

               

Pošlete nám taky nějaký obrázek části stáje jak si jí představujete na admin.staje@seznam.cz odměnu určitě dostanete:-)